Bolesne i obfite miesiączki u 20-latki

Witam, mam 20 lat, moje miesiaczki przedtem były znośnie, miesiączkowałam regularnie, długość cyklu to około 28 dni, srednio bolesne i malo obfite. Od kilku miesiecy jednak zauwazylam zmiany. Cykl się wydłużył do około 32 dni, miesiączki są bardzo bolesne, szczególnie w 2 i 3 dniu. Krwawienia są obfite, przy ostatniej miesiączce zdarzyło mi się zasłabnąć w 3 dniu. Dodatkowo niepokoją mnie silne bóle owulacyjne (tak mi się wydaje, że to jest przyczyną bólu)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę
skonsultować się z ginekologiem, który wykona USG i zleci dalsze postępowanie.