Obfite krwawienia po podwiązaniu jajowodów

Podczas cesarskiego ciecia zdecydowalam sie na podwiazanie jajowodow.Zabieg powiodl sie,nie bylo zadnych komplikacji.Ale teraz podczas miesiaczki mam bardzo obfite krwawieniaa,czasami musze uzyc pampersa,bo podpaski sie nie sprawdzaj.Nie wiem co mam robic,moj lekarz stwierdzil ze to po podwiazaniu jajowodow .No ale czy nie da sie tego zachamowac.Zeby te krwawienia byly mniejsze.Pomozcie prosze.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nasilenie krwawień może być spowodowane przebytym zabiegiem. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.