Obfite krwawienia podczas HTZ

mam 57 lat, od 7 lat stosowałam HTZ (plastry Systen Sequi); lekarz doradził przejście na plastry Systen Conti, by nie wywoływać sztucznie miesiączki; w efekcie zaczęłam krwawić bez przerwy; lekarz zmienił mi plastry na Estalis i krwawię jeszcze mocniej (zwłaszcza rano); trwa to już 3 miesiące, jestem zmęczona, co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się ponownie do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.