Obfite krwawienia przy tabletkach Lesiplus

Witam! Zaczełam stosowac moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne - Lesiplus, jednak odrzuciłam je po 9 dniach, czyli 9 tabletek, ponieważ źle sie po nich czułam. Dzisiaj jest dzień 13 i mam dosyc obfite krwawienia, które nie ustepują. Domyślam sie, że jest to krwaienie z odstawienia, ale niepokoi mnie fajt że odrzuciłam je mimo że blister sie jeszcze nie skończył. Czy jest to normalne? Mam powód do obaw że jest coś nie tak?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie nie ustąpiło proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.