Obfite krwawienie przy 12. tabletce Lesiplus

Witam, od czerwca biorę tabletki Lesiplus. Wszystko przebiegało normalnie. Jestem dzisiaj przy 12 tabl. z blistra. Wczoraj popołudniu plamiłam- kolor bladobrązowy, wydzieliny było niedużo i wieczorem nie plamiłam już wcale. Dzisiaj wszystko było dobrze. Około godziny 15 zaobserwowałam krwawienie obfitsze niż wczoraj i w kolorze czerwonym. Dodam, że w tych dwóch dniach odczuwam co jakiś czas lekkie bóle podbrzusza. Co to oznacza?

Witam. Takie krwawienia są bardzo częstym powikłaniem doustnej antykoncepcji. Jeśli stosuje Pani tabletki regularnie nie ma powodów do niepokoju.