Obfite krwawienie podczas miesiączki u 25-latki

WITAM, CO MOZE BYC NIE TAK? DOSTALAM OKRES JAK ZAWSZE W MIARE REGULARNIE, PIERWSZY DZIEN BYL DELITAKNY JAKBY WCALE DRUGI JUZ POJAWIL SIE BOL I NADESZLA NOC... Z JAKIES 5 GODZIN NIE MOGLAS SPAC BO MIALAM TAKI OKRES ZE LEDWO WRACALAM Z WC MUSIALAM ISC PONOWNIE BO SIE PRZEKRWAWIALAM, TAMPON KTORY NORMALNIE BYLBY U MNIE Z 2 GODZINY TYM RAZEM BYL 5-15MIN , STRASZIE KRWAWILAM SZLY SKRZEPY I W KONCU ZALOZYLAM PODPASKE, TERAZ JEST JUZ MNIEJSZY OKRES ALE MARTWIE SIE CO TO MOGLO BYC:( BARDZO PROSZE O ODP

Lek. Tomasz Budlewski

W razie występowania tego typu objawów proszę kierować się do swojego lekarza ginekologa. Przyczyn takich objawów może być wiele, ale bez badania lekarskiego niewiele można powiedzieć. Pozdrawiam