Obfite krwawienie ze skrzepami i zawroty głowy

Witam, wstyd mi o to pytać.. Odstawiłam kilka dni temu tabletki antkoncepcyjne,krwawienie zaczęło się 3dni temu,w dniu dzisiejszym jest bardzo obfite i mam zawroty głowy,jak byłam na ubikacji coś mi wypadło z pochwy,nie wiem co to było,mam taką ubikację że nie widziałam co to,jednak później okres był bardzo dziwny i były to praktycznie same skrzepy.Bardzo się martwię,nigdy nie miałam takiej sytuacji..Co to mogło być, co się dzieje?brałam hormony już ponad pół roku i nie było takich sytuacji?

odstawione leki antykoncepcyjne kilka dni temu raczej wykluczają poronienei chyba że to troche wiecej niz kilka lub żadziej ciąza pomimo antykoncepcji, po drugie może to poprostu skrzeplina związana z tym że leki antykoncepcyjne zwiększają krzepliwość a ich odstawienie to zmniejszenie krzepliwości nagłe które nie skompensowało się jeszcze w organizmie, koniecznie ginekolog i laryngolog