Krwawienie z nosa, niska krzepliwość krwi, przeziębienie, bóle kości i siniaki

Nie wiem co się dzieje. Od kilku miesięcy cały czas mam krew w nosie oraz krwawienia raz na dwa-trzy dni. Niską krzepliwość krwi, od ponad miesiąca nie mogę się pozbyć przeziębienia, bóle kości i powtarzające się bez przyczyny siniaki, w lipcu wykryto w mojej piersi torbiela. Co mi jest? Bardzo proszę o poradę.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Skłonność do krwawień oraz powstawania siniaków świadczy o problemach z krzepliwością krwi. Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym. Torbiel w piersi wymaga okresowych kontroli u lekarza ginekologa.