Bóle kości, opuchlizna ręki, krwawienia z nosa

Witam, mam 18 lat i ostatnio z moim zdrowiem dzieje się coś dziwnego.. Mianowicie bolą mnie mnie kości a jeszcze bardziej stawy. Moja prawa ręka (zaraz koło łokcia) spuchła. Od trzech dni codziennie rano leci mi krew z nosa, pierwszy raz najbardziej. Mam też problemy z równowagą, a kości bolą mnie gdy idę (np. miednica) Czy może ktoś wie co może mi dolegać? Dziękuję za odpowiedź, miłego dnia.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

po samym opisie nie można jednoznacznie stwierdzić co Pani dolega. Sugeruje zgłoszenie się do lekarza POZ, który Panią zbada i poprowadzi procesem diagnostycznym.

Pozdrawiam.