Obfite miesiączki po łyżeczkowaniu macicy

Mam 19 lat. 18 miesięcy temu urodziłam syna. Poród był naturalny. Po porodzie miałam wykonane łyżeczkowanie jamy macicy. Od tamtej pory mam strasznie obfite miesiączki. Strasznie"puchnę" nie wiem czy jest to normalne? Czy ma to związek z łyżeczkowaniem?

Witam serdecznie,

Zabieg wyłyżeczkowania jamy macicy po porodzie miał na celu usunięcie resztek łożyska.
Natomiast obecnie obfite miesiączki nie mają związku z tym zabiegiem. Ich przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne. Dlatego proponuję wizytę u ginekologa. Wymaga Pani badania ginekologicznego, badania usg oraz badania stężenia hormonów. Po wynikach będzie można włączyć odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam