Obfite upławy, które utrudniają seks

Mam bardzo obfite upławy .które bardzo przeszkadzaj podczas sexu mam bardzo słabe odczucia podczas sexu,mam wrazenie jakby wszystko w środku pływało ,robiłam cytologię i nic czystość pochwy i nic ale mam to od około 4 miesięcy a wczęśniej było normalnie,mam 38 lat a lekarz mi powiedział że taka moja uroda ale mi i mojemu partnerowi to bardzo przeszkadza bo i on ma słabe odczucia podczas sexu.Zaznaczę że nie zmieniałm partnera jesteśmy ze soba już 10 lat i wszystko było super Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza seksuologa. Być może także warto byłoby wykonać badania hormonalne.