Obfite upławy o nieprzyjemnym zapachu a leki

Witam. Od jakiegoś czasu mam obfite upławy i nieprzyjemny zapach z okolic intymnych. pomimo tego, że bardzo dbam o higienę. Mało prawdopodobne też jest zarażenie się bakterią od partnera, ponieważ od 9 miesięcy z nikim nie spałam, a moim dotychczasowym , długoletnim partnerem był mąż, który nie żyje. Czy jest możliwe pozbycie się problemu przy pomocy leków bez recepty?

Witaminy w ciąży

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do ginekologa, który oceni wydzielinę ewentualnie wykona posiew. Do infekcji mogło dojść np. na skutek obniżenia odporności.
Pozdrawiam