Co jest powodem upławów i nieprzyjemnych zapachów?

Witam . Od roku mam obfite upławy , nieprzyjemny zapach , nieregularne miesiączki raz na dwa miesiące . Często w ciągu dnia muszę zmieniać bieliznę , czasem jest cała przesiąknięta . Byłam u ginekologa usg nic nie wykazało, przepisał mi tabletki do pochwowe , cytologii nie robił, ostatnia cytologia 4 lata temu .

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze wskazany jest wymaz i posiew aby określić rodzaj wydzieliny i wtedy odpowiednie leczenie