Dlaczego nie mogę pozbyć się upławów?

Witam mam 19 lat od 3 lat towarzyszą mi cały czas upławy za każdym razem jak idę do lekarza dostaje dopochwowe tabletki bądź doustne problem rozwiązuje się na 2 może 3 dni poczym wraca . Wydzielina ma straszny zapach i kolor . Za każdym razem kiedy idę do lekarza mam robiona cytologie z której wynika zawsze to samo ze jest infekcja . Może jakieś badania dodatkowe ? Niech mi ktoś pomoże; (

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest wykonać posiew i leczenie zgodne z antybiogramem