Objawy choroby wenerycznej 3 miesiące po przygodnym sekse

Witam, Mam objawy choroby wenerycznej, jutro idę robić badania. Seks przygodny miałem 3 miesiace temu..Jesli badania wykryją chorobę, to czy po takim czasie od zarażenia w moim organiźmie mogło dojść do poważniejszych powikłań? W internecie powtarząją się tylko informacje że nieleczone choroby weneryczne mogą poważnie zaszkodzić. Czy rozpoczęcie leczenia choroby po 3 miesiącach od zarażenie nie okaże się za późne? bardzo proszę o pomoc

To zależy, o jaką chorobę chodzi. na pewno lekarz, do którego Pan się zgłosi, wyjaśni wszelkie wątpliwości. Proszę mieć na uwadze, że jeśli wykryje się chorobę weneryczną, należy o tym fakcie poinformować wszystkich partnerów seksualnych, aby oni również mogli poddać się leczeniu.