Objawy ciąży, pozytywny wynik testów ciążowych a poziom HCG

Witam! jak już wcześniej pisałam brak okresu 14dzień wykonałam 26pazdziernika 4 testy płytkowe które wyszły pozytywnie kolejny 28 pazdziernika pozytywny jednak dzisiaj odebrałam wynik z betahcg który wyniósł 199.26 mlu/ml czyli brak ciaży w czwartek mam kolejną wizyte u ginekologa co o tym sadzić????ból piersi, mdłości leki ból brzucha proszę o radę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania odpowiada czwartemu tygodniowi ciąży. Proszę udać się do specjalisty ginekologa w umówionym terminie.