Pozytywne testy ciążowe a wiarygodność ciąży

witam:)mam takie pytanko robiłam 3 testy ciążowe i wyszły pozytywne lecz te dwa to było trzeba się przyjrzeć a ten trzeci zaś kreska była widoczna dziś 31.07dostałam okres a powinnam dostać 5sierpnia i niewiem co mam myśleć przez kilka dni miłam mdłości nawet wymiotowałam i nieiwem czy to ciąza czy może przed okresem buzują hormony i dlatego testy wyszły pozytywne w pon ide do ginekologa ale niewiem czy jest sens żeby isc bardzo prosze o porady

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli test ciążowy jest pozytywny, a Pani ma krwawienie, zdecydowanie proszę udać się na konsultację do specjalisty ginekologa. Konieczne jest bowiem ustalenie przyczyny Pani objawów.