Objawy na okres i brązowe plamienie zamiast miesiączki

ostatnia miesiączkę dostałam 8 grudnia a teraz od 3 dni rano mam plamienie i ciemno brązowy śluz skąpy co to może oznaczać ? mam wszystkie dotychczas występujące objawy miesiączki ból piersi podbrzusza wypryski tylko brak krwawienia wcześniej miałam już problemy z miesiączka ponieważ była nie regularna ale lekarz twierdził ze to przez dojrzewanie bo mam dopiero 20 lat

Witam! Opisane plamienia najprawdopodobniej ma charakter menstruacyjny. Na rozregulowanie cyklu miesięcznego mogą mieć wpływ różne czynniki. Do najważniejszych z nich należą wahania poziomu hormonów, stres, infekcje, zmiana diety oraz intensywne ćwiczenia fizyczne.