Objawy zakażenia pochwy i zapalenia pęcherza

Witam serdecznie Objawy zakażenia pochwy odczulam najpierw, potem mialam zapalenie pecherza(przez 5 dni antybiotyk cipronex) przy ktorym Lekarz ogolny zalecil wspomniec Ginekologowi. Po wizycie u Pani ginekolog zostaly mi przepisane globulki dopochwowe i masc(pimafucin i pimafucort) Pytanie czy przy takiej infekcji partner nie powinien rowniez podjac jakiegos leczenia? Chyba ze te zakazenia sa ze soba powiazane?? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli lekarz ginekolog stwierdził zakażenie grzybicze to partner również powinien zostać przeleczony