Obniżone libido i wyniki badań hormonalnych

Mam bardzo obniżone libido, nie czuję żadnego podniecenia ani pożądania. Trwa to kilka lat od czasu, kiedy miałem problem z erekcją podczas zbliżenia. Szukam przyczyny zrobiłem sobie badania hormonów i poprosił bym o skomentowanie ich wyników, czy są one w porządku? FSH - 2,85 mIU/ml(0,95-11,95) LH - 2,57 mIU/ml(1,14-8,75) Estradiol - 20,00 pg/ml (11,00-44,00) Prolaktyna -14,75 ng/ml (2,58-18,12) Testosteron - 406,85 ng/dl (142,39-923,14)

Wyniki badan laboratoryjnych ocenia się w kontekście całokształtu obrazu klinicznego.
Poziom prolaktyny i testosteronu nie jest optymalny.
Przyczyny problemów niekoniecznie leżą w układzie dokrewnym.
Proponuję leczenie u dobrego lekarza seksuologa, w Sieci nie wyleczy się Pan i można się skrzywdzić samoleczeniem.
Pozdrawiam. JW, Poznań.