Obrzęk po operacji cieśni nadgarstka

20.10 miałam operację cieśni nadgarstka. Nie ustepuje nadal obrzęk poniżej szwu, wygląda to tak jakby cos od środka wypychało spuchlizne, tuz pod zakończeniem dłoni, na przegubie, na długości 6 cm od zakończenia dloni.Odczuwam ból dłoni, ale także całe okolicy opuchlizny jak i samej opuchlizny.Miejsce jest gorące i nabrzmiałe.1 grudnia chce iść do pracy.Co robić, jakieś masaże, zabiegi, ćwiczeniaPani doktor zachęcała do drobnych czynności, ale po wykonaniu ręka"daje popalić".Dziekuję za pomoc

Witam. Takie objawy mogą świadczyć o niepowodzeniu zabiegu operacyjnego. Proszę bezwzględnie zgłosić się do ortopedy który przeprowadzi bezpośrednie badanie.