Obrzęk twarzy, bąble i płaty suchej skóry po urodzeniu ostatniego dziecka

Mam 4 dzieci.Rok po urodzeniu ostatniego zaczely sie problemy zdrowotne:skora twarzy wygladala odrażająco-duzy obrzek,wysiek,bąble z ropą i krwią oraz platy suchej skory jednoczesnie.Reszta ciala wysypka i silny swiad. Tak jest od 2 lat.Specjaliści nie znalezli przyczyny.Testy alerg ujemne,rtg pluc ok,badania laryng,stomat,ginek,tarczyca,proby watrob.prawidlowe. Niska hemoglobina,8,8 ale zelazo nieznacznie ponizej normy.Wypadanie wlosow,jaskra obuoczna i objawy anemii. Jakie badania zrobic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na ponowną wizytę do specjalisty dermatologa celem kontynuowania procesu diagnostyczno-leczniczego.