Obrzęknięta opuszka dwunastnicy

Witam mam pytanie w opisie po zabiegu gaskostropi jest opuszka dwunastnicy obrzęknimeta,granulowana oraz blona zołądka granulowana,w antrum niewielkie zmiany zapalne co to zonacza czy to grozne i jak to leczyć dziękuje za odpowiedz

Witam. Całość przemawia za zmianami zapalnymi żołądka oraz dwunastnicy. Leczyć koniecznie trzeba - zdać się na gastroenterologa. Nieleczona choroba postępuje i stać się może groźna - krwawienia, pęknięcia, zwężenia, nowotworzenie.