Obrzmienie twarzy i stan po użądleniu przez osę

Witam od wczoraj mam obrzmiala cala twarz lekarz zapisal mi tabletki odczulajace tydzien temu ukasila mnie osa w dlon troche opuchla i piekla po trzech dniach przestalo bolec od czego moglam opuchnac tak na calej twarzy lacznie z oczami?Dodam ze dwa dni temu bolal mnie pecherz moczowy mnialam trudnosci z oddaniem moczu zjadlam zurawine i przeszlo ale pojawil sie obrzek calej twarzy prosze o pomoc

Szanowna Pani,

Koniecznie proszę udać się do lekarza. Niezbędne jest dokładne zbadanie Pani i zlecenie badań. Warto dodatkowo oprócz morfologii, CRP oznaczyć również kreatyninę, wykonać analizę moczu oraz oznaczyć TSH rano na czczo.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz