"Obustronne rozsiane zmiany mastopatyczne o średnim stopniu nasilenia" - co to oznacza?

ponad rok temu

Witam,

zmiany mastopatyczne to inaczej zmiany zwyrodnieniowe tkanki piersi. Są to łagodne zmiany, które nie grożą zezłośliwieniem. Wymagają jednak częstych wizyt u lekarza ginekologa i kontroli. Więcej na temat mastopatii można znaleźć na stronach naszego serwisu.

Pozdrawiam serdecznie