Obwisłe piersi u 25-latki

Witam urodziła 2-jke dzieci, mam 25 lat i mam duzy problem strasznie mi piersi obwisły, co zrobić alby nabrały swój kształt bardzo zle się czuje z tym

Proponuje konsultacje u chirurga plastyka. Można rozważyć dwie opcje - albo klasyczne implanty albo przeszczep tłuszczu. W tak zwanym międzyczasie warto zadbać o jakość skóry czyli jej elastyczność i napięcie co przyda się nawet gdyby zdecydowała się Pani na jedno ze wspomnianych na wstępie rozwiązań. I tu polecam mezoterapie igłową, karboksyterapię i nici PDO.