Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie są najskuteczniejsze zabiegi na cellulit?

Chciałabym się dowiedzieć jakie są najskuteczniejsze zabiegi na cellulit gdy zagościł on w okolicy kolan i pośladków (2, 3 stopień) w przypadku gdy jest się osobą szczupłą, której nie zależy na wyszczupleniu? Od oferty w salonach kosmetycznych/ klinikach kręci się w głowie. Jedni polecają mezoterapie igłową jako najskuteczniejszą, inni bezigłową, jeszcze inni lipolizę lub ultradźwięki bądź karboksyterapię?
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Mity na temat zabiegów estetycznych

Zanim zdecydujemy się na jakiś zabieg estetyczny, warto zapoznać się z mitami, które mogą krążyć na jego temat. Obejrzyj film i dowiedz się, czy znasz te mity.

Wszystkie te metody stosowane są w walce z Pani dolegliwością a odpowiedź organizmu jest indywidualna i efekt zależy od pacjenta.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
0

Leczenie cellulitu jest najczęściej trudne, długie i wymagające stosowania różnych metod. Wymienione przez Panią metody bywają skuteczne w zależności od pacjentki. Dlatego najlepiej wybrać lekarza, który zaproponuje cykl zabiegów i w zależności od postępu, stanu klinicznego będzie tak dobierał metody aby efekt był najkorzystniejszy.

0

Celulit, to trudny temat.
Nie ma idealnych zabiegów. Wspomniane zabiegi poprawiają wygląd i jakość skóry okolicy poddawanej zabiegom. Ważne aby zabiegi wykonywać w seriach, do wspomnianych warto dodatkowo wziąć serię zabiegów endermologii, konieczne włączenie wysiłku fizycznego, zmiana diety. Dobrze na wstępie zgłosić się na konsultację,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

0

Najlepiej będzie umówić sie na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu stanu skóry dobierze lekarz odpowiednei zabiegi.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy