Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to zabieg kosmetyczny. Jest to mechaniczne ścieranie naskórka. Chcesz wiedzieć więcej o zabiegu? Koniecznie obejrzyj nasz filmik.

Cellulit, coraz częściej zgadzamy się ,że to nie defekt estetyczny ale choroba. Choroba zależna od czynników genetycznych, hormonalnych, diety oraz od trybu życia. Z tego krótkiego wstępu wynika, ze dużo zależy od Pani- trzeba regularnie uprawiać sport, prawidłowo się odżywiać oraz dbać o jakość skóry - nawilżać ją , stosować domowe peelingi. Jezeli to nie pomaga zapraszam na zabiegi medyczne- karboksyterapię , mezoterapię, drenaż limfatyczny . Niestety nic nie jest dane raz na zawsze, z uwagi na charakter problemu zabiegi należy wykonywać regularnie.

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0

Niestety w tym względzie nie mogę się wypowiedzieć bez oglądania pacjentki.
Zabiegi łączy się w zależności od nasilenia problemu, ilości tkanki tłuszczowej, stylu życia...ETC.
Mamy do dyspozycji bardzo skuteczne masaże (bańką chińską), którym sama się poddawałam i przyznam, że byłam zaskoczona efektami pracy masażystki, która u nas pracuje (Agnieszka Stankowska), zabiegi kosmetologiczne aż po stosowane przeze mnie: mezoterapia, lipoterapia, karboksyterapia, etc.

Zapraszam na konsultację i zapewniam, że można się problemu POZBYĆ

0

Cellulit można leczyć w gabinetach medycyny estetycznej. Najlepszą walką z cellulitem jest metoda skojarzona: - stosujemy zabiegi z ostrzykiwaniem specjalnym preparatem na cellulit -można dodatkowo zabiegi ostrzykiwania połączyc z zabiegami z urządzeniem - cellulogia - stosowanie specjalnych koktajli witaminowych do picia które pomagają redukować obrzęk i wodę zgromadzoną w tkankach przy cellulicie i innych defektach dermo-estetycznych, które charakteryzują się nadmiernym nagromadzeniem płynów w tkankach. - stosowanie odpowiedniej diety - sport

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy