Mity na temat zabiegów estetycznych

Zanim zdecydujemy się na jakiś zabieg estetyczny, warto zapoznać się z mitami, które mogą krążyć na jego temat. Obejrzyj film i dowiedz się, czy znasz te mity.

Cellulit to choroba tkanki podskornej przebiegajaca bardzo powoli , ale nieuchronnie postepujaca , jezeli nie przeciwdziała się jej. Dieta jest niezwykle istotnym elementem leczenia- generalniepowinna być zbliżona do diety śródziemnomorskiej, powinno się unikać produktów wysokoprzetworzonych , cukrów prostych zwł. słodyczy.
Sama dieta niestety nie wystarczy , konieczna jest aktywność fizyczna- może być basen, jeżeli ma Pani problem z nogą. Nieuniknione w przyszłości są także profesjonalne zabiegi - masaże, mezoterapia, karboksyterapia, endermologia itd.Najlepiej systematycznie przez całe zycie dbac o ciało.
Ewa Rybicka

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0

Sama dieta nie jest wystarczającą metodą na cellulit i poprawienie jędrności skóry, jeśli nie może Pani ćwiczyć można zastosować preparaty doustne-"koktajle witaminowe"do picia które pomagają redukować obrzęk i wodę zgromadzoną w tkankach przy cellulicie i innych defektach dermo-estetycznych, które charakteryzują się nadmiernym nagromadzeniem płynów w tkankach. - stosowanie odpowiedniej diety - sport

Najlepszą walką z cellulitem jest metoda skojarzona: - stosujemy zabiegi z ostrzykiwaniem specjalnym preparatem na cellulit -można dodatkowo zabiegi ostrzykiwania połączyc z zabiegami z urządzeniem - cellulogia

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty