Zabiegi na zmniejszenie cellulitu na udach

Mam straszny cellulit na udach nie mogę na to patrzeć przebija aż przez spodnie czy są jakieś zabiegi które mogą jakoś troszkę go zmniejszyć ? Proszę o pomoc!

Najlepszą walką z cellulitem jest metoda skojarzona: - stosujemy zabiegi z ostrzykiwaniem specjalnym preparatem na cellulit -można dodatkowo zabiegi ostrzykiwania połączyc z zabiegami z urządzeniem - cellulogia - stosowanie specjalnych koktajli witaminowych do picia które pomagają redukować obrzęk i wodę zgromadzoną w tkankach przy cellulicie i innych defektach dermo-estetycznych, które charakteryzują się nadmiernym nagromadzeniem płynów w tkankach. - stosowanie odpowiedniej diety - sport