Cellulit u 31-latki

Chcialam zapytac gdzie mam leczyc i czym cellulit bo zaatakowane mam lydki, uda ,posladki, ramiona i przedramiona.Mam 31 lat nie jestem osoba otyla.Czy sa wogole jakies naprawde skuteczne sposoby na pozbycie sie tego obrzydlistwa bo ja juz probowalam mase rzeczy a cellulit jak byl tak jest tyle ze portwel wychudzony.prosze o wskazowki

Cellulit jest chorobą tkanki podskórnej, która leczyć trzeba minimum kilkoma metodami . Trzeba takze pamiętać , ze jest to "walka" ciągła, bowiem czynniki powodujące powstawanie cellulitu tylko częściowo od Pani zależą. Modyfikacji może ulec tryb życia - z siedzącego na aktywny. Jednak takie czynniki jak np hormony będą działały nadal.
Zatem :
1. aktywny tryb zycia
2. Masaze manualne, drenaż limfatyczny lub endermologiia.
3. mezoterapia - proponuję zabiegi nowym preparatem , którego skutecznośc opiera się na zupełnie nowym spojrzeniu na przyczyny powstawania cellulitu. Twórca tego preparatu, włoski naukowiec prof Motolese przeanalizował patogenezę spirali patologii, która nakręca się w tkance podskórnej pod wpływem różnych czynników i powoduje rozwój kolejnych stadiów cellulitu. zaparszam na konsultację , chętnie wytłumaczę dokładnie moje podejście do problemu , aby mogła Pani podjąć decyję dotyczacą odpowiedniego leczenia.

Cellulit można leczyć w gabinetach medycyny estetycznej.
Najlepszą walką z cellulitem jest metoda skojarzona: - stosujemy zabiegi z ostrzykiwaniem specjalnym preparatem na cellulit -można dodatkowo zabiegi ostrzykiwania połączyc z zabiegami z urządzeniem - cellulogia - stosowanie specjalnych koktajli witaminowych do picia które pomagają redukować obrzęk i wodę zgromadzoną w tkankach przy cellulicie i innych defektach dermo-estetycznych, które charakteryzują się nadmiernym nagromadzeniem płynów w tkankach. - stosowanie odpowiedniej diety - sport