Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Liposukcja ultradźwiękowa i kriolipoliza na pozbycie się tkanki tłuszczowej

WITAM.CHCIAŁABYM SKUTECZNIE I BEZPIECZNIE POZBYĆ SIĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ W NIEKTÓRYCH PARTIACH CIAŁA,SZCZEGÓLNIE BRZUCH,TALIA I UDA.NIE MA MOWY O LIPOSUKCJI CHIRURGICZNEJ,CHOĆ JEST TO METODA NAJPEWNIEJSZA.W GĄSZCZU REKLAM GUBIĘ SIĘ.PROSZĘ O PORADĘ ULTRADŻWIĘKI CZY KRIOLIPOLIZA I JAKA APARATURA JEST NAJSKUTECZNIEJSZA?A MOŻE JESZCZE INNE ZABIEGI SĄ EFEKTYWNIEJSZE?SŁYSZAŁAM O CAVI LIPO RÓŻNIE.OCZYWIŚCIE METODA ZACHWALANA PRZEZ GABINETY POSIADAJĄCE TO URZĄDZENIE.ALEXANDRA.
KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu

Mity na temat zabiegów estetycznych

Zanim zdecydujemy się na jakiś zabieg estetyczny, warto zapoznać się z mitami, które mogą krążyć na jego temat. Obejrzyj film i dowiedz się, czy znasz te mity.

Ja wykonuje tylko lipolize i tym zabiegu mam dosiwdczenie. Na temat innych zabiegów nie moge sie wypowiadać ale prosze pamiętać, że w zasadzie wszystkie zabiegi oprócz chirurgicznej liposukcji sa czesto przereklamowane i nie spełniaja oczekiwań pacjentów. Często sa niewspółmiernie drogie do uzyskanych efektów.

0

Witam Panią, proszę zacząć od konsultacji u lekarza medycny estetycznej, Pani ciało, skóra zostanie obejrzana i dokładnie zbadana.Po takiej konsultacji można dobrać odpowiednie zabiegi.
Najczęściej na te problemy zamiast liposukcji stosouje się zabie lipoliza, celluform, można te zabiegi połączyć z zabiegiem cellulogii.


Należy stosować specjalne koktajle witaminowye do

picia które pomagają redukować obrzęk i wodę zgromadzoną w tkankach przy cellulicie i

innych defektach dermo-estetycznych, które charakteryzują się nadmiernym nagromadzeniem

płynów w tkankach. - stosowanie odpowiedniej diety - sport

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy