Liposukcja ultradźwiękowa i kriolipoliza na pozbycie się tkanki tłuszczowej

WITAM.CHCIAŁABYM SKUTECZNIE I BEZPIECZNIE POZBYĆ SIĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ W NIEKTÓRYCH PARTIACH CIAŁA,SZCZEGÓLNIE BRZUCH,TALIA I UDA.NIE MA MOWY O LIPOSUKCJI CHIRURGICZNEJ,CHOĆ JEST TO METODA NAJPEWNIEJSZA.W GĄSZCZU REKLAM GUBIĘ SIĘ.PROSZĘ O PORADĘ ULTRADŻWIĘKI CZY KRIOLIPOLIZA I JAKA APARATURA JEST NAJSKUTECZNIEJSZA?A MOŻE JESZCZE INNE ZABIEGI SĄ EFEKTYWNIEJSZE?SŁYSZAŁAM O CAVI LIPO RÓŻNIE.OCZYWIŚCIE METODA ZACHWALANA PRZEZ GABINETY POSIADAJĄCE TO URZĄDZENIE.ALEXANDRA.

Ja wykonuje tylko lipolize i tym zabiegu mam dosiwdczenie. Na temat innych zabiegów nie moge sie wypowiadać ale prosze pamiętać, że w zasadzie wszystkie zabiegi oprócz chirurgicznej liposukcji sa czesto przereklamowane i nie spełniaja oczekiwań pacjentów. Często sa niewspółmiernie drogie do uzyskanych efektów.

Witam Panią, proszę zacząć od konsultacji u lekarza medycny estetycznej, Pani ciało, skóra zostanie obejrzana i dokładnie zbadana.Po takiej konsultacji można dobrać odpowiednie zabiegi.
Najczęściej na te problemy zamiast liposukcji stosouje się zabie lipoliza, celluform, można te zabiegi połączyć z zabiegiem cellulogii.

Należy stosować specjalne koktajle witaminowye do

picia które pomagają redukować obrzęk i wodę zgromadzoną w tkankach przy cellulicie i

innych defektach dermo-estetycznych, które charakteryzują się nadmiernym nagromadzeniem

płynów w tkankach. - stosowanie odpowiedniej diety - sport