Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mity na temat zabiegów estetycznych

Zanim zdecydujemy się na jakiś zabieg estetyczny, warto zapoznać się z mitami, które mogą krążyć na jego temat. Obejrzyj film i dowiedz się, czy znasz te mity.

Na tak zadane pytanie , bez konsultacji nie sposob odpowiedziec. Moge precyzyjnie odpowiedziec na pytanie o kosz lipolizy iniekcyjnej podbródka - wynosi on 450 zl za zabieg - trzeba wykonac 3 zabiegi w odstepach 2-3 tygodniowych.
Co do ciala - odpowiedz mozliwa jest po konsultacji.
W mojej Klinice poza lipoliza iniekcyjna oferujemy także kriolipolizę- skuteczny zabieg wykorzystujacy zimno do likwidacji tkanki tłuszczowej. zachecam do zapoznania się z opisem zabiegu.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0

Witam serdecznie , przez internet nie widzimy Pani ciała, stanu skóry, grubości tkanki podskórnej. Wizytę należy rozpocząć od konsultacji u chirurga lub lekarza medycyny estetycznej. Lekarz obejrzy ciało i dobierze metodę leczenia aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Nie zawsze jest konieczność wykonania liposukcji, częstym zabiegiem zamiast niej jest lipoliza-rozpuszczanie tkanki tłuszczowej. Zapraszam serdecznie na konsultację.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy