Co na cellulit na łydkach, udach i pośladkach?

Jak się pozbyć cellulitu z łydek, ud i pośladków? Nie mogę ćwiczyć, gdyż mam problemy z tętnem. Wcześniej ćwiczenia aerobowe nie przynosiły oszałamiającego efektu, a o ćwiczeniach interwałowych (uważanych za najskuteczniejsze) mogę na obecną chwilę zapomnieć. Słyszałam o pilingach. Jak je wykonywać i jak często? Słyszałam również, że owijanie folią do żywności nóg pokrytych kawą, jakimś balsamem i rozgrzewającym olejkiem cynamonowym przynosi efekty.

Witam Panią
Cellulit to choroba tkanki podskornej, która dotyka zdecydowanej większości kobiet. Jak z nią walczyć? Przede wszystkim systematycznie. Czym? Najlepiej na stałe włączyć do arsenału dietę oraz wysiłek fizyczny. Jeżeli ten nie jest możliwy , prosze regularnie wykonywać drenaż limfatyczny ręczny lub endermologię. Mozna dolaczyc karboksyterapię, która wspomaga zarówno drenaż jak i metabolizm tkanki tłuszczowej. Metody, o których Pani pisze wspomagają kondycję skory, która jest takze bardzo ważna.
Bardzo skuteczne jest połączenie fali uderzeniowej z endermologią.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Dzień dobry,

Przede wszystkim musimy mieć świadomość, że walka z cellulitem to proces. Z problemem tym najlepiej walczyć wielokierunkowo. Racjonalne odżywianie się, wysiłek fizyczny i odpowiednio dobrane zabiegi to klucz do wymarzonej sylwetki. Co do zabiegów to bardzo dobre efekty przynoszą procedury wykorzystujące falę uderzeniową i ultradźwięki (Liposhock) połączone z drenażem limfatyczny
(BodyMix) .
Oczywiście każdą tego typu procedurę poprzedza bezpłatna konsultacja na którą serdecznie zapraszam.
W razie dodatkowych pytań- służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Na ten problem najlepiej działać przy pomocy terapii łączonej. Doskonale sprawdza się połączenie preparatów lipolitycznych (w zabiegach mezoterapii igłowej) z zabiegami mocno drenującymi takimi jak jak Endermologia czy Icoone.
Jeżeli chodzi o problem z treningami to proponuję skonsultować się z trenerem personalnym, który może odpasować odpowiednią formę aktywności fizycznej do Pani możliwości.
Do tego oczywiście odpowiednia dieta i duże nawodnienie.