Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Indeks glikemiczny

Osoby odchudzające się i cierpiące na cukrzycę powinny zwracać uwagę na indeks glikemiczny potraw. Co to jest? Jak to określić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o indeksie glikemicznym.

Witam panią - sam masaż nie wystarczy ale wspomagająco polecałabym ewentualnie masaż bańką chińską wsparty drenażem limfatycznym.

z pozdrowieniami

0

Masaż niewiele pomoże.Proszę udać sie na konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej.Za mocą mezoterapii, laserów, lipolizy, można taki nadmiar zniwelować.A wizytę należy zacząć od konsultacji.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Witam Panią
Skutecznym leczeniem w takim wypadku jest niszczenie tkanki tłuszczowej za pomocą fali uderzeniowej Storz. Jest to technologia wykorzystujaca fale dzwiękowa,. Dzięki specjalnej głowicy uzyskuje sie duże przyspieszenie fali a skutkiem jej działania jest niszczenie ściany komórek tłuszczowych , pobudzenie drenażu i wyszczuplenie okolicy poddanej zabiegowi. Doskonale mozna ja łączyć z karboksyterapia i endermologia. Jeżeli zachodzi taka potrzeba takze z lipolizy iniekcyjną. Niedługo już na mojej stronie internetowej pojawia sie zdjęcia ramion przed i po kuracji fala Storza.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy