Obwodowe porażenie nerwu twarzowego z lewej strony

Witam. Miałam obwodowe porażenie nerwu twarzowego z lewej strony. Brałam metyperd kalipoz miligamma 100. Po odstawieniu sterydu i potasu biorę sama miligamme ale strasznie się czuje. Nie mam siły ciągle jestem zmęczona i boli mnie głowa. Mam wysypkę i opuchniętą twarz. Chciałbym zapytać ile czasu potrzeba na ustapienie skutkow ubocznych?

złe samopoczucie może być spowodowane zbyt szybkim odstawieniem Metypredu; zależy w jakiej dawce i jak długo Pani Metypred przyjmowała.
Należy zastanowić się co Panią uczula i czy to na pewno uczulenie czy zmiany posterydowe, ważne jak mają się zmiany do brania leków.