Ochrona antykoncepcyjna po zażyciu tabletki w pierwszym dniu cyklu

Jezeli zazyje tabletke antykoncepcyjna 1 dnia cyklu, wowczas potrzebuje jeszcze jakiegos zabezpieczenia, np prezerwatywa? Czy mozna sie kochac 'do konca' czy lepiej stosunek przerywany? Nie dopytalam sie tylko o to swojego lekarza...

Aleksander Ropielewski

Jeżeli jest to pierwsze opakowanie jakie Pani stosuje to przez pierwsze 7 dni należy stosować również mechaniczne formy antykoncepcji. Przy następnych opakowaniach nie ma już takiej konieczności.