Ocieranie narządów płciowych a ryzyko ciąży

Kilka dni temu z moim chłopakiem uprawialiśmy petting. Ja byłam nago on miał na sobie spodnie lecz miał rozpięty rozporek. Wzajemnie ocieraliśmy narzędzia płciowe. On dotykał swoim członkiem moich warg sromowych oraz pochwy, ale miał majtki, a członek nie został wprowadzony. Byłam dzień po miesiączce. Czy możliwa jest ciąża w tym przypadku?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.