Petting w 12 dniu cyklu

witam, uprawiałam z moim chłopakiem petting, był to mój 12. dzień cyklu, byliśmy nago, była sytuacja, że on był na mnie, jednak nie bylo żadnej penetracji penisem. on miał ręce przy mnie, nie dotykał penisa,, ja dotknęłam jego penisa, ktory ewentualnie dotknal mojego brzucha/posladkow , poczulam preejakulat na dłoni, jednak ja nie dotykałam warg sromowych, ew jego dloni. nie mieliśmy prezerwatywy, on nie miał wytrysku.zrobił mi tzw 'palcówkę'kilka razy, jest możliość zajścia w ciążę?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku właściwie ryzyko ciąży nie istnieje. Zdecydowanie nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.