Ocieranie penisem o pochwę i wystąpienie plamień

Witam. Tydzień temu w sobotę chłopak ocierał się swoim penisem o moją pochwę po czym włożył dosłownie 3 razy do połowy, trwało to kilka sekund. (bez zabezpieczenia) Było to 2-3 dni po moim okresie. Nie wiem czy miałam dni płodne czy też nie. W poniedziałek wystąpiły plamienia ale tylko przy podcieraniu. Potem były bardziej brązowe. Trwały ok.3 dni. Od soboty boli mnie brzuch. Dlaczego wystąpiły plamienia i ból brzucha? Jakie są szanse że jestem w ciąży? Bardzo proszę o jasną odpowiedź.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.