Oczekiwanie na miesiączkę a możliwość zapłodnienia

witam mam pytanie ostatnią miesiączkę miałam 15 09 trwała 4 dni cykle mam nie regularne w tym miesiącu jak obliczyłam okres powinnam dostać do 15 10 współżyłam z partnerem lecz nie wiem czy moglo dojść do zapłodnienia i czy mogłam zajść w ciążę????proszę o odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proponuję wykonać test ciążowy po przynajmniej 14 dniach od stosunku ( gdy krwawienie miesiączkowe się jeszcze nie pojawi). Pozdrawiam