Oczopląs i małoocze u 3-miesięcznego dziecka

Dzien dobry ,wprawdzie juz 4 dni temu zadalam pytanie ale nie otrzymalam odpowiedzi dlatego ponowiego.Mam trzymiesięcznego wnuczka ponoc w czasie ciązy nie rozwineły się nerwy wzrokowe,ma oczopląs i małolocze i prawdopodobnie ma problemy z widzeniem .Moja prosba to prosze napisac mi jakie są skutki tego ,co mozna zrobic ,jak leczyc i jakie mogą byc rokowania ,jak bardzo moze byc niewidzący czy niewidomy bo to chyba roznica.Prosze o odpowiedz bardzo się wszyscy martwimy.

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości oceny stopnia zaburzeń rozwojowych (oceny TK) aby móc udzielić odpowiedzi. Wszystko zależy od konkretnego przypadku. Ostatecznej oceny i rokowania może udzielić specjalista po ocenie wnuczka i badań dodatkowych.