Od czego zacząć planowanie ciąży przy Hashimoto?

Witam biore lek eutyrox bo mam chora tarczyce( hashimoto ), mam 31 lat i bardzo bym chciala zajsc w ciaze prosze opomoc od czego mam zaczac jakie badania zeby mi sie udalo zostac mama ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję w pierwszej kolejności udać się do endokrynologa. Lekarz na podstawie badania będzie mógł określić konieczność lub nie wykonywania określonych badań.