Odbijanie, burczenie, przelewanie w brzuchu i przełyku, wzdęcia

Witam, od dłuższego czasu męczy mnie odbijanie, burczenie, przelewanie w brzuchu i przełyku, wzdęcia. W 2012 gastroskopia- niewielki stan zapalny (dostałem IPP, a później duspatalin retard). W 2014 dostałem xifaxan i enterol, oraz badanie tTG IGA wynik ujemny. W 2015 dostałem Iberogast i Sanprobi IBS, oraz badania: żelazo, trójglicerydy, glukoza, ALT, CRP, pasożyty, Lamblia - wszystkie wyniki dobre. Dostałem Tinidazolum (7dnia), Xifaxan (7dni) i Sanprobi. Jak narazie brak poprawy, proszę o opini

Proszę ocenić ze swoim gastroenterologiem lub lekarzem dietetykiem Pana dietę i rozważyć wykonanie testów nietolerancji pokarmowej. Warto również pochylić się nie tylko nad nawykami żywieniowymi ale i ocenić poziom stresu i umiejętności sobie z nim radzenia.