Odbijanie po posiłku i biegunka

Witam. Bardzo prosze o pomoc , co mi jest , od jakiegos czasu po kazdym posiłku ciagle mi sie odbija , do tego teraz doszła biegunka ,co jakis czs jakby skurcze jelit 9(bolesne) i bol żołądka po jedzeniu ,czasem odbija mi sie nawet resztkami jedzenia .Bardzo prosze o pomoc ,mam 31 lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są spowodowane nieprawidłowościami w obrębie układu pokarmowego i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Wskazana jest wizyta u lekarza.