Odbijanie po każdym posiłku

Dzień dobry. Po jedzeniu po jakimś czasie ciągle mi sie odbija (bekam ) jest to strasznie męczące i nie moge tego powstrzymać czasem tak mi się odbija , że aż piecze , czy podejrzewa Pan(i) co mi dolega i jak to leczyć?

Dzień dobry,

Objawy które są opisywane mogą wskazywać na błędy dietetyczne - pokarm zbyt tłusty, ciężkostrawny, lub gorszą pracę wątroby i trzustki.

Proszę przez 2 tygodnie zastosować dietę łatwostrawną, jeść często, ale posiłki powinny być o małej objętości.
Jeżeli do tego czasu nie przejdzie proszę zgłosić się do lekarza w celu dalszej diagnostyki.