Odbijanie, przelewanie w brzuchu i dyskomfort w nadbrzuszu

Witam, Od paru tygodni dolegają mi odbijanie, przelewanie w brzuchu oraz dyskomfort w nadbrzuszu. Lekarz zlecił morfologie, OB, CRP, żelazo i amylazę. Niepokoją mnie następujące parametry które są podwyższone lub obniżone: NEU% ↓ 40,1 % 45,0 — 70,0 NEU ↓ 1,76 K/µl 1,80 — 7,00 LYMPH% ↑ 48,5 % 20,0 — 45,0 LYMPH 2,13 K/µl 1,00 — 4,50 Żelazo w surowicy (O95) ↑ 168 µg/dl 59 — 158 Czym różnią się te wyniki w wartościach bezwzgl od proc?

Objawy to prawdopodobnie drozdzyca. Sugeruje leki p/grzybicze i dobre probiotyki.

Jeśli po leczeniu zmiany w wynikach krwi będą się utrzymywaly trzeba diagnozowac ch autoimmunologiczne i borelioze