Odbudowa zęba po zabiegu usunięcia zaćmy

Upłynęło dwa tygodnie od usunięcia zaćmy i ułamał mi się ząb / dwójka górna /, stomatolog uznał, że można odbudować ząb na sztyfcie. W związku z tym mam pytanie, po jakim czasie od zabiegu usunięcia zaćmy można to zrobić.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że w tym momencie można już wykonać leczenie stomatologiczne. proszę kierować się zaleceniami lekarza stomatologa.