Czy jest szansa na odbudowę zęba?

Witam 2 lata temu miałem leczoną prawą górną 5-tkę kanałowo ok. 2 tygodnie temu podczas jedzenia ząb pękł, na początku trochę się ruszał, po kilku dniach wypełnienie wypadło i została jedna ścianka zęba (druga jest ledwie widoczna) która zaczęła dosłownie latać na prawo i lewo aż w końcu sama odpadła. Co powinienem zrobić i jaki zabieg powinien zostać wykonany? Czy jest w ogóle możliwe odbudowanie całego zęba ? Czy da się już to jakoś do końca usunąć pozostałości po tym zębie?

Konieczne jest wykonanie ie tomografii komputerowej aby w 3D ocenić tkanki korzenia oraz otaczającą kość. Po takiej diagnostyce oraz ocenie zęba w powiększeniu będzie można podjąć decyzję o ratowaniu zęba.