Czy możliwe jest uratowanie tego zęba?

Witam . W zeszłym roku miałam leczenie kanałowe górnej dwójki po czym miałam założoną licówkę po około 4 miesiącach zauważyłam opuchliznę dziąsła w tym miejscu ale nic mnie nie bolało, moja dentystka stwierdziła że to przez licówkę, po czym została opiłowana , nie wyglądała już tak ładnie. Opuchlizna cały czas jest, niewielka ale jednak jest, problem pojawił sie z miesiac temu bo zaczęłam odczuwać tego zęba, nie boli mnie tylko tak zwyczajnie dziwnie go czuję a co najgorsze zauważyłam dziś że ząb delikatnie się chwieje. Czy taki ząb jest do uratowania ? Na wizytę muszę czekać bo wyskoczyła mi opryszczka i nikt mnie nie chcę przyjąć a wpadam w panikę
MĘŻCZYZNA, 33 LAT 12 miesięcy temu

Trzeba wykonać tomografię komputerową aby ocenić w 3D tkanki korzenia i kość. Prawdopodobnie nie został kanał dokładnie oczyszczony i będzie konieczne ponowne leczenie kanałowe pod mikroskopem. Aby ocenić możliwość ratowania zęba konieczna jest wizyta w gabinecie.